درباره ما

طراحی، اجرا و معتبرسازی انواع اتاق تمیز

کیفیت پویان

شرکت «کیفیت پویان ارمغان» در سال 1397 به اهتمام 5 نفر از مهندسین و کارشناسان فعال در زمینه داروسازی و تجهیزات پزشکی و با تکیه بر پشتوانه درخشان مدیران خود در این صنایع تأسیس گردید.

مؤسسان شرکت از ابتدا رفع نیازهای صنعت داروسازی و تجهیزات پزشکی را به عنوان مأموریت اصلی خود قلمداد نموده و بر آن شدند تا با تشکیل تیمی حرفه‌ای و با تجربه از متخصصین این حوزه، پاسخگوی نیازهای تولید کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی در زمینه خدمات مرتبط با اتاق‌های تمیز باشند و خوشبختانه امروز با تکیه بر الطاف ایزد منان «کیفیت پویان» توانسته است به عنوان یک مشاور، طراح و مجری مورد اعتماد در کنار دست اندر کاران این صنعت قرار گیرد.

حفظ و ارتقای کیفیت دارو و تجهیزات پزشکی و در پی آن سلامت جامعه همواره هدف اصلی این شرکت بوده و تلاش برای تحقق این امر، «کیفیت پویان» را به «پویندگان همیشگی کیفیت» مبدل ساخته است.

معرفی مدیر عامل

امیرحسین نیرومند دانش آموخته دوره کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد، در سال 1392 در حالی که به عنوان دانشجوی نمونه و مورد تأیید گروه مهندسی مکانیک برگزیده شد، تحصیلات تکمیلی خود را در گرایش تبدیل انرژی در دانشگاه صنعتی شاهرود آغاز نمود و در این دانشگاه و پس از انجام چندین پروژه پژوهشی و همکاری با اساتید برجسته در سال 1395 فارغ التحصیل گردید.

او از سال 1393 با ورود به شرکت شیمی داروی میخک در سمت مدیر فنی و مهندسی، رسماً فعالیت تخصصی در زمینه اتاق‌های تمیز را آغاز نمود.

ایشان در طی حضور چند ساله خود در این صنعت و به پشتوانه تجارب کسب شده در بزرگترین شرکت های داروسازی کشور، دستاوردهای زیادی را در این صنعت کسب کرده است که برخی از آنها عبارتند از:

  • ثبت اختراع نسل جدید دیفیوزرهای ورود هوا به اتاق‌های تمیز
  • ابداع روش‌های نوین طراحی شبکه هوا رسانی به اتاق‌های تمیز به کمک شبیه سازی کامپیوتر
  • اخذ گواهینامه صلاحیت در زمینه تست و احراز کیفیت اتاق تمیز از شرکت MakroTest ترکیه (مورد تأیید اتحادیه اروپا)
  • برگزاری چندین سمینار، کلاس و دوره آموزشی در زمینه اتاق تمیز و احراز کیفیت در: مؤسسه افق فارمد، نمایشگاه بین المللی Iran Health، هتل المپیک تهران و …